دسترسی سریع
تاریخ های مهم همایش
آخرین مهلت ارسال مقالات »
1401/06/30
آخرین مهلت تکمیل ثبت نام و پرداخت هزینه ها »
1401/06/30
برگزاری کنفرانس »
1401/06/31
تماس با دبیرخانه

 

نشانی دبیرخانه :

مشهد - بلوار نماز، نماز 15، رادان 17، پلاک 7، واحد4

 

تلفن تماس : 38213431-051
ساعات تماس 18:00-20:00 همه روزه بجز ایام تعطیل

پاسخگویی 24 ساعته از طریق واتس اپ:
09354676004

نکات مهم در مورد پاسخگویی به شما عزیزان:
لطفا قبل از تماس از طریق  این فرم   با ما در ارتباط باشید.
لطفا با شماره تلفن ثابت دبیرخانه ، فقط در ساعات ذکر شده تماس بگیرید.

 

Info@mgaconf.ir

 

 

پوستر همایش
Poster
اطلاعیه ها
جستجو در سایت
اخبار سایت
ابلاغ دبیر محترم علمی همایش در خصوص مقالات برتر

بنابر ابلاغ دبیر محترم علمی در خصوص 3 مقاله برتر کنفرانس، ضمن ارسال این مقالات به نشریه اپن اکسس TEXTROAD (در صورت مرتبط بودن با موضوعات نشریه و اماده سازی نسخه لاتین مقاله طی 1 ماه) ، هزینه شرکت در این دوره کنفرانس بطور کامل به ایشان بازگشت داده می شود و در دوره بعدی نیز به هر 3 نفر تخفیخف 50 درصدی در خدمات و هزینه ها داده خواهد شد.  همچنین کارت ویژه حاوی یوزرنیم و پسورد برای دانلود 100 مقاله علمی رایگان از سیویلیکا نیز به این عزیزان اهدا خواهد شد.

 

1401/06/23 بیشتر بدانید ...

تمدید نهایی زمان برگزاری همایش--وضعیت گواهی مقالات

با توجه به درخواستهای مکرر واصله به دبیرخانه مبنی بر تمدید زمان ارسال مقالات و برگزاری همایش و بنابر صورتجلسه شماره 8421 شورای سیاستگذاری که در مورخه 1401/06/19 به دبیرخانه دائمی همایش ابلاغ گردید، تصمیم بر این است که تاریخ نهایی کنفرانس از 20 شهریور ماه به 31 شهریورماه 1401 انتقال یابد. همچنین در بخش پایانی این صورتجلسه آمده است که این تاریخ به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود.

لذا گواهی و مستندات پذیرش پژوهشگران محترممحترم (حضوری و غیر حضوری) که مقالات ارزشمند خود را تا قبل از تاریخ 20 شهریورماه 1401 به دبیرخانه همایش ارسال کرده اند، در تاریخ پنجشنبه 24 شهریور از طریق پست پیشتاز به آدرس نویسندگان مسئول ارسال خواهد شد.
همچنین ارسال برای نمایه سازی کلیه مقالات ارسالی در پایگاه سیویلیکا در تاریخ 1 مهرماه انجام خواهد گرفت.

بدیهی است هیچ گونه تمدید دیگری در زمان ارسال مقالات و تاریخ برگزاری همایش در دستور کار دبیرخانه نخواهد بود. لذا پژوهشگران محترم باید هرچه سریعتر مقالات خود را از طریق ثبت نام در وب سایت همایش و با استفاده از پنل کاربری و با توجه به تاریخ های اعلامی در ستون سمت راست وبسایت (تاریخ های مهم)  به دبیرخانه ارسال نمایند.

پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم

دبیرخانه دائمی همایش

mgaconf-send-article

1401/06/23 بیشتر بدانید ...

پژوهشگر محترم تنها تا ساعت 24 امروز
20 شهریور
مهلت باقیست

تمدید شد (30 شهریورماه 1401)
- تنها تا پایان روز 20 شهریور فرصت دارید مقالات خود را به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایید.
- گواهی شرکت کنندگان غیر حضوری روز 21 شهریور از طریق پست پیشتاز به آدرس نویسنده مسئول ارسال میگردد.
- (درصورت تمدید زمان برگزاری همایش گواهی شرکت کنندگان در تاریخ فوق ارسال شده و این موضوع در تسریع ارسال گواهی مقالات خللی ایجاد نخواهد کرد)


mgaconf-send-article  

 

1401/06/16 بیشتر بدانید ...


آخرین مهلت واریز هزینه ها و تکمیل ثبت نام 19 شهریورماه 1401میباشد. لذا باتوجه به ترافیک بالای سایت در روز پایانی از پژوهشگرانی که مقاله آنها پذیرفته شده است خواهشمندیم هرچه سریعتر نسبت به پرداخت قطعی نمودن ثبت نام خود اقدام نمایند. عدم تکمیل ثبت نام به منزله انصراف از همایش می باشد.
برای واریز هزینه ها وارد پنل کاربری خود شده و سپس گزینه ثبت خدمات را انتخاب کنید و پس از انتخاب خدمات هزینه را بصورتی که در این صفحه (کلیک کنید) توضیح داده شده است پرداخت نمائید.


با تشکر
دبیرخانه همایش

1401/06/16 بیشتر بدانید ...

پژوهشگران محترم

درج کد رهگیری مرسولات پستی شرکت کنندگانی که قبل از تاریخ  5 شهریور مقالات خود را به دبیرخانه همایش ارسال کرده اند و درخواست گواهی زودهنگام داشتند:
پنجشنبه 1401/06/17 ساعت 12:00 بصورت PDF از طریق وبسایت کنفرانس خواهد بود.

همچنین کارهای نمایه سازی مقالات در سیویلیکا از سوی دبیرخانه انجام و ارسال شده است و بزودی مقالاتی که تا به این تاریخ (5 شهریور 1401) ارسال شده اند، در وبگاه سیویلیکا قرار خواهند گرفت.

با تشکر
دبیرخانه همایش

 

1401/06/15 بیشتر بدانید ...

تمدید با توجه به درخواست های مکرر

ضمن عرض سلام و خسته نباشید و ذکر خداقوت بابت ارسال مقالات علمی ، پربار و ارزشمند که قریب به نود درصد آنها نیز از نگارش مطلوب و پیش فرض همایش تبعیت کرده ، بدینوسیله تمدید زمان برگزاری همایش را به اطلاع شما عزیزان میرسانم.
با توجه به جلسه مورخ 28 مرداد 1401 شورای راهبردی همایش و با توجه به استقبال خوب شما پژوهشگران ارجمند و ارسال مقالات پر بار و ارزشمند و درخواست های مکرر برای تمدید زمان برگزاری و همچنین بنابر اختلالات اخیر شبکه اینترنت در کشور که باعث شد 10 الی 15 روز ابتدایی روند دریافت و داوری مقالات با مشکل مواجه شود ، لذا تصمیم گرفته شد که زمان برگزاری همایش از سشنبه 01 شهریور به یکشنبه 20 شهریورماه و آخرین مهلت ارسال مقالات و تکمیل ثبت نام 19 شهریورماه باشد. لذا از شما پژوهشگران گرامی خواهشمندیم تا قبل از ساعت 24 روز 19شهریور ماه مقالات ارزشمند خود را پس از ثبت نام از طریق پنل کاربری و گزینه "ارسال مقاله" به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

ضمنا کسانی که تا به این تاریخ مقالات خود را به دبیرخانه همایش ارسال نموده اند درصورت درخواست کتبی از طریق واتس اپ با شماره 09354676004 اصل گواهی خود را حداکثر تا تاریخ 5 شهریورماه 1401 دریافت خواهند کرد.

با نهایت احترام
معاونت دبیر اجرائی کنفرانس

 

1401/06/04 بیشتر بدانید ...

تمدید شد.

ضمن عرض سلام و خسته نباشید بابت ارسال مقالات علمی ، پربار و ارزشمند که قریب به نود درصد آنها نیز از نگارش مطلوب و پیش فرض همایش تبعیت کرده ، بدینوسیله تمدید زمان برگزاری همایش را به اطلاع شما عزیزان میرسانم.
با توجه به جلسه مورخ 18 مرداد 1401 کمیته راهبردی کنفرانس و با توجه به استقبال خوب شما پژوهشگران ارجمند تصمیم گرفته شد که زمان برگزاری کنفرانس از پنجشنبه 20 مرداد به  سه شنبه 1 شهریورماه و آخرین مهلت ارسال مقالات و تکمیل ثبت نام 31 شهریور ماه باشد. لذا از شما پژوهشگران گرامی خواهشمندیم تا قبل از ساعت 24 روز 31 شهریور ماه مقالات ارزشمند خود را پس از ثبت نام از طریق پنل کاربری و گزینه "ارسال مقاله" به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

همچنین اصل گواهی مقالات پژوهشگرانی که مقالات آنان تا قبل از تاریخ 20 مرداد به دبیرخانه همایش واصل شده باشد، در تاریخ 21 الی 22 مرداد از طریق پست پیشتاز به آدرس نویسنده مسئول ارسال خواهد شد.

توجه : ارسال اصل گواهی زودتر از موعد منوط به درخواست نویسندگان مسئول می باشد و بایستی از طریق واتس اپ (شماره: 09354676004) به صورت کتبی درخواست شود. همچنین کسانی که زودتر از موعد درخواست گواهی را دارند باید توجه داشته باشند که نسخه الکترونیک مجموعه مقالات همایش (CD مجموعه مقالات) که یک روز مانده به برگزاری کنفرانس تهیه می شود، بعدا بصورت فایل و توسط ایمیل برای این عزیزان ارسال خواهد شد. درصورت نیاز به CD فیزیکی می توانند با واریز کردن هزینه پست مجدد (مبلغ 19000 تومان) پس از پایان همایش آنرا دریافت کنند.کسانی که در تاریخ عادی گواهی خود را دریافت میکنند CD مقالات نیز برای آنان ارسال میگردد و نیازی به پرداخت هزینه مجدد پست نخواهند داشت.

درصورت هرگونه سوال از طریق فرم "تماس با ما" وبسایت - واتس اپ شماره : 09354676004 و تلفن ثابت دبیرخانه همایش در ساعات 18:00 الی 20:00 همه روزه بجز ایام تعطیل با دبیرخانه همایش

با نهایت احترام
معاونت دبیر اجرائی کنفرانس

1401/05/23 بیشتر بدانید ...

چاپ مقالات برگزیده در Textroad Journals

پژوهشگران گرامی، با توجه به رایزنی های صورت گرفته توسط دبیر محترم همایش با سردبیر محترم ژورنال"Current Economics and Management Research" زیرمجموعه نشریه اپن اکسس TEXTROAD مقرر گردید مقالات برتر انتخاب شده از سوی کمیته علمی همایش با موضوع مرتبط ، در شماره بعدی نشریه ذکر شده نمایه گردد. 

Number of issues per year: 2
ISSN: 2356-8836 (Print)

ISSN: 2356-8887 (Online)
 

Current Economics and Management Research (CEMR) is a peer reviewed, open access international scientific journal dedicated for publication of high quality original research articles as well as review articles in the all areas of Economics and Management Research.

 

 

 

1400/09/03 بیشتر بدانید ...

مزایای شرکت در کنفرانس به شرح زیر است:

1-نمایه شدن تمامی مقالات پذیرفته شده در پایگاه مرجع دانش ایران (سیویلیکا) طبق مجوز و تفاهم نامه بعمل آمده.
2-امکان شرکت در پنل های همایش برای شرکت کنندگان حضوری.
3-چاپ 3 مقاله برتر همایش به انتخاب داوران در نشریات بین المللی و اپن اکسس.
4-صدور و دریافت گواهی موقت در صورت پذیرش مقاله (به صورت آنلاین می توانید گواهی موقت خود را دریافت کنید.)
5- تخفیف در هزینه برای ارسال بیش از 1 مقاله پذیرفته شده.
6- دریافت گواهی نامه نهایی دارای هولوگرام اختصاصی به همراه یک نسخه الکترونیک (CD) از مجموعه مقالات برتر همایش که حداکثر 3 روز پس از روز همایش با پست پیشتاز به آدرس نویسنده مسئول ارسال می شود.

 

 

 

1400/07/26 بیشتر بدانید ...

به اطلاع کلیه پژوهشگران و نویسندگان محترم میرساند؛ تمامی گواهی های صادر شده از طرف دبیرخانه برای نویسندگان مقالات یکسان خواهد بود و هیچ تفاوتی بین افراد ثبت نام کننده حضوری و غیرحضوری وجود ندارد.

 

1400/07/25 بیشتر بدانید ...

به اطلاع  آن دسته از عزیزانی که درخواست گواهی زودهنگام را دارند می رساند که پس از ارسال مقاله خود منتظر داوری مقالات بوده و پس از اعلام نتایج داوری ، در صورت پذیرش مقاله نسبت به ثبت خدمات و  پرداخت آنلاین هزینه ثبت نام از طریق پنل کاربری گزینه ثبت خدمات اقدام نمایند، پس از این کار در "ویرایش و وضعیت داوری مقالات" در پنل کاربری یک گزینه به نام دریافت گواهی موقت اضافه می شود که با کلیک بر روی گزینه دریافت، فایل PDF گواهی موقت با مهر و امضای همایش قایل دریافت خواهد بود.
دبیرخانه همایش

 

1400/07/24 بیشتر بدانید ...

اطلاعیه دعوت به همکاری

 احتراما به منظور استفاده از طیف وسیعی از نخبگان و پژوشگران و به جهت بررسی علمی دقیق مقالات ارسالی به کنفرانس، بکارگیری 3 داور مرتبط با موضوع برای هر مقاله از سوی شورای سیاستگذاری تصویب و به دبیرخانه کنفرانس ابلاغ شده است.لذا از کلیه اساتید و پژوهشگران دارای مدرک دکتری تخصصی PhD و کارشناسی ارشد و دارای سوابق درخشان علمی و پژوهشی که مایل به همکاری هستند دعوت می شود تا در "سامانه داوران" ثبت نام کرده و رزمه خود را ارسال نمایند. 

1400/07/07 بیشتر بدانید ...

توافق دبیرخانه و شبکه مترجمین اشراق جهت ترجمه و انتشار مقالات

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان و نویسندگان محترم مقالات می رساند، طبق توافق نامه فی مابین دبیرخانه کنفرانس و شبکه مترجمین اشراق، کلیه شرکت کنندگان و ثبت نام کنندگان این کنفرانس می توانند با ارائه کد تخفیف، از تخفیف ۱۵ درصدی برای ترجمه مقالات و کتب خود به ۳۷ زبان زنده دنیا بهره مند شوند. 

1400/07/07 بیشتر بدانید ...

بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد اهمیت تحقیق و پژوهش

 - علم و تحقیق کلید قطعی پیشرفت کشور است.
- تحقیق علمی فقط به معنای فراگیری و تقلید نیست، تحقیق ضد تقلید است.
- پیشرفت کشور نیازمند حرکت علمی بسیار قوی است.
- تولید علم و تحقیقات، حیات آینده کشور است.
- برای خدمت رسانی بهتر به مردم، کارهای دقیق پژوهشی لازم است.
-عنصر تحقیق و پژوهش در همه جا به صورت یک اصل در مجموعه کارها باید مورد توجه قرار گیرد.
-اگر ژرف یابی و پژوهش نباشد; نتیجه اش یک جا ایستادن، در جا زدن و با دنیای پیرامون خود به تدریج بیگانه تر شدن است.
برای دیدن ادامه ادامه مطلب روی گزینه "بیشتر بدانید" کلیک کنید.

1400/07/06 بیشتر بدانید ...

انتشار کلیه مقالات کنفرانس در سایت سیویلیکا

به اطلاع پژوهشگران عزیز میرساند که بر اساس تفاهم نامه منعقد شده فی ما بین پایگاه سیویلیکا (مرکز همایشهای معتبر علمی ایران) و دبیرخانه کنفرانس؛ تمامی مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس در سایت سیویلیکا نمایه خواهد شد.

 

تعهدات سیویلیکا

1- نمایه سازی مقالات همایش پس از دریافت مقالات از دبیرخانه همایش واختصاص کد یکتای  COIبه هر مقاله همایش

2- انتشار خبر فراخوان مقالات همایش در سیویلیکا

3- ارسال ایمیل فراخوان و اطلاع رسانی همایش به کلیه اعضای سیویلیکا (در قالب خبر نامه ماهانه سایت)

4- درج در تقویم کنفرانسهای تخصصی کشور (کنفرانسهای ایران)

5- انتشار اخبار همایش در پایگاه بانک اطلاعاتی گردهمایی های ایران (www.symposia.ir)

6- انتشار فراخوان همایش در پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (www.CallForPapers.ir)

7-پوشش کامل اخبار دبیرخانه کنفرانس در پایگاه خبری کنفرانسها (www.Akhbarelmi.ir)

8- ارائه کارت عضویت رایگان بانک مقالات کنفرانسهای کشور برای استفاده داوران کنفرانس

 

1400/07/06 بیشتر بدانید ...

پژوهشگران گرامی،طبق اطلاعات رسیده به دبیرخانه همایش، رایزنی هایی از طرف دبیر محترم علمی کنفرانس با سردبیر محترم ژورنال اپن اکسس"Textroad Journals" در حال انجام است که در صورت موافقت، مقالات برتر انتخاب شده از سوی کمیته علمی همایش خارج از نوبت عادی ، در نشریه ذکر شده نمایه گردد. 

1400/07/05 بیشتر بدانید ...

نکات مهم برای ثبت نام کنندگان در همایش

پژوهشگران محترم حتما نکات ذیل را با دقت مطالعه و در صورت مغایرت اطلاعات، نسبت به رفع ان اقدام کنید:

 

۱. از صحت اطلاعات شخصی هنگام ثبت نام اطمینان پیدا کنید؛ ادرس پستی، کد پستی، نام گیرنده و شماره تماس بصورت دقیق و خوانا درج گردد.

۲. جهت ارسال مقاله؛ ابتدا می بایست فرمت مقاله رو دانلود کرده و مقاله خود را بر اساس فرمت سایت، تنظیم و ارسال کنید. برای راهنمایی بیشتر می توانید به منو "راهنمای ثبت نام و ارسال مقالات" مراجعه کنید.

۳. نتیجه داوری مقاله شما بین ۳ تا ۵ روز مشخص می شود. در صورت تقاضای داوری خارج از نوبت، درخواست خود را از طریق واتساپ برای دبیرخانه با شماره 09354676004 ارسال کنید.

۴. پژوهشگران محترمی که مقاله ایشان مورد پذیرش نهایی قرار گرفته است، در صورت نیاز به گواهی موقت می توانند از پنل شخصی خود اقدام نمایید.

۵. جهت تکمیل فرایند ثبت نام، بایستی پس از پذیرش مقاله نسبت به صدور فاکتور و پرداخت وجه ثبت نام اقدام نمایید. لازم بذکر است امکان پرداخت الکترونیکی از سایت همایش وجود دارد . در صورت پرداخت از سایر روش ها، می بایست اطلاعات فیش پرداختی را در پنل خود ثبت کنید.

1400/07/03 بیشتر بدانید ...

رعایت اخلاق حرفه ای و علمی در نگارش مقالات

باعنایت به حضور اساتید برجسته وارزشمند کشور و حمایت رسمی نهادهای مختلف علمی و اجرایی معتبر از این کنفرانس و همچنین جایگاه بسیار مهم جامعه متعهد علمی دانشگاهی کشور در حفظ اصالت مقالات، رعایت اخلاق حرفه ای و اصول اولیه علمی در  تهیه و تدوین مقالات پژوهشگران محترم الزامی می باشد. 

1400/07/02 بیشتر بدانید ...

 

توسعه و پیشرفت بشریت در گرو تولید علم ، کشف و انتشار دانش است، گاه این خلق دانش در حوزه انسانی و گاه در حوزه فناوری می‌باشد، آنچه واضح است این است که دنیای امروز، دنیای تبادل اندیشه‌ها و خلق ایده‌های نوینی است که موجب پیشرفت دانش بشری در عرصه های مختلف علم و فناوری می باشد. در این راستا آنچه مهم به نظر می‌رسد، ایجاد بستری مناسب در جهت بروز ظرفیت های موجود و تشکیل ظرفیت‌های جدید است. از این روی رویدادهای علمی و تخصصی گوناگون، علاوه بر ایجاد زمینه تحقق این مسائل، می‌توانند موقعیتی مناسب برای ایجاد هم‌فکری و تبادل دیدگاه‌ها محسوب گردند.
دبیرخانه چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت،حسابداری،بانکداری و اقتصاد ایران مفتخر است تا در راستای  توسعه و انتشار دستاوردهای نوین در حوزه مدیریت،حسابداری،بانکداری و اقتصاد میزبان پژوهشگران پیشرو باشد.
از این رو وبسایت این کنفرانس پذیرای مقالات علمی اساتید و دانشجویان محترم در حوزه های یاد شده می باشد.پژوهشگران محترم می توانند با دانلود فرمت ارائه مقالات در منوی اصلی سایت مقالات خود را در چهارچوب خواسته شده از سوی کمیته علمی همایش قرار داده و با استفاده از سامانه کاربری برای دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

دبیر علمی کنفرانس

1401/05/01 بیشتر بدانید ...

  امروز : شنبه ۲ مهر ۱۴۰۱
  شمارش معکوس تا برگزاری همایش
  ثانیه
  دقیقه
  ساعت
  روز

  برگزار کنندگان همایش
  دانش بنیان داده پرداز آرین
  MGACONF
  آمار بازدید سایت
  بازدید امروز :
  41
  بازدید دیروز :
  160
  بازدید کل :
  85944
  حامیان علمی همایش
  ش ب
  د آ
  تهر
  MGACONF
  د س
  د پ
  م ت
  م ز
  سیویلیکا
  سیو
  کنف
  کنفرانس
  a
  s
  d
  f
  g