اطلاعیه نکات مهم
1398/10/22


ضمن سلام و تشکر فراوان از صبر و شکیبایی تمامی پژوهشگران در فرایند تمدید زمان همایش و دریافت مدارک و همچنین  قدردانی بابت ارسال مقالات ارزشمندتان که به زعم داوران کمیته علمی از سطح بالایی برخوردار بوده است ، توجه شما را به چند نکته زیر جلب می نمائیم:

1- مدارک پژوهشگران محترمی که موفق به دریافت فیزیکی مدرک خود نشده بودند روز چهارشنبه و پنجشنبه 18 و 19 دی ماه به اداره محترم پست تحویل شد و طبیعتا حداکثر تا 72 ساعت پس از تاریخ ذکر شده باید به دست شما رسیده باشد. چنانچه بسته پستی شما تا پایان وقت توزیع پستی (ساعت 20) روز دوشنبه 23 دی ماه به دست شما نرسید لطفا هرچه سریعتر با شماره دبیرخانه همایش : 05138234627  در ساعات اداری تماس حاصل فرمائید. تماس بابت وضعیت بسته های پستی تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه 26 دی ماه قابل پاسخگویی است و به تماس هایی که پس از این تاریخ با دبیرخانه همایش گرفته شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.

2- بنابر تفاهم نامه فی مابین دبیرخانه دائمی همایش و پایگاه اطلاعات علمی ایران (سیویلیکا) یک نسخه از مجموعه مقالات منتخب همایش که در قالب لوح فشرده برای شما ارسال شده بود ، مورخ دوشنبه 23 دی ماه 98 به سیویلیکا ارسال شد. با توجه به کثرت همایش های علمی در سطح کشور و ترافیک بالای کاری سیویلیکا و تجربه ما از همایش های پیشین ، نمایه شدن مقالات بین 1 ماه تا 8 ماه زمان خواهد برد. لذا پس از گذشت مدت فوق درصورت نمایه نشدن مقاله یا مقالاتتان ، هرگونه مطالبه و پیگیری بابت نمایه شدن آنها را نه از دبیرخانه همایش بلکه از سیویلیکا پیگیری نمائید. شماره تلفن سیویلیکا 88008044-021  (درهنگام تماس باید نام دقیق همایش و تاریخ دقیق برگزاری را اعلام کنید).

3- صدور مدارک اضافی برای کاربرانی که درخواست صدور آن را دارند کماکان ادامه دارد و دبیرخانه همایش پس از پنجشنبه 26 دی ماه 98 هیچگونه مسئولیتی بابت صدور مدارک اضافی و تصحیح عنوان یا متن مقاله که ناشی از خطای پژوهشگر است را ندارد و همچنین پایان رسمی کار دبیرخانه برای این دوره از همایش مورخ 1 بهمن 1398 خواهد بود.

4- شماره تلفن های شما عزیزان در آرشیو دبیرخانه موجود می باشد و چنانچه دور سوم این همایش یا همایش های دیگری که مرتبط با رشته و فعالیت پژوهشی شما باشد برگزار گردد ، از طریق پیام کوتاه به شما اطلاع رسانی خواهد شد.


با تشکر
دبیرخانه دومین کنفرانس بین المللی مدیریت،حسابداری،بانکداری و اقتصاد در افق ایران 1404