تمدید با توجه به درخواست های مکرر
1401/06/04

ضمن عرض سلام و خسته نباشید و ذکر خداقوت بابت ارسال مقالات علمی ، پربار و ارزشمند که قریب به نود درصد آنها نیز از نگارش مطلوب و پیش فرض همایش تبعیت کرده ، بدینوسیله تمدید زمان برگزاری همایش را به اطلاع شما عزیزان میرسانم.
با توجه به جلسه مورخ 28 مرداد 1401 شورای راهبردی همایش و با توجه به استقبال خوب شما پژوهشگران ارجمند و ارسال مقالات پر بار و ارزشمند و درخواست های مکرر برای تمدید زمان برگزاری و همچنین بنابر اختلالات اخیر شبکه اینترنت در کشور که باعث شد 10 الی 15 روز ابتدایی روند دریافت و داوری مقالات با مشکل مواجه شود ، لذا تصمیم گرفته شد که زمان برگزاری همایش از سشنبه 01 شهریور به یکشنبه 20 شهریورماه و آخرین مهلت ارسال مقالات و تکمیل ثبت نام 19 شهریورماه باشد. لذا از شما پژوهشگران گرامی خواهشمندیم تا قبل از ساعت 24 روز 19شهریور ماه مقالات ارزشمند خود را پس از ثبت نام از طریق پنل کاربری و گزینه "ارسال مقاله" به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

ضمنا کسانی که تا به این تاریخ مقالات خود را به دبیرخانه همایش ارسال نموده اند درصورت درخواست کتبی از طریق واتس اپ با شماره 09354676004 اصل گواهی خود را حداکثر تا تاریخ 5 شهریورماه 1401 دریافت خواهند کرد.

با نهایت احترام
معاونت دبیر اجرائی کنفرانس