اطلاعیه مهم
1401/07/10

پژوهشگر ارجمند
با سلام و سپاس

ضمن عرض تشکر به خاطر ارسال مقالات ارزشمند که قریب به 90 درصد آنها از فرمت پیش فرض همایش تبعیت کرده است و همچنین با عرض پوزش به دلیل مشکلات ارتباطی اخیر با دبیرخانه همایش، به اطلاع می رساند با توجه به دستورالعمل و ابلاغیه استانداری مبنی بر لغو تمامی اجتماعات، کنفرانسها و همایشهای استانی، ملی و بین المللی و همچنین با توجه به مشکلات بوجود آمده در ارتباطات اینترنتی کشور وعدم تحقق ارتباط برخط مناسب و پایدار برای برگزاری همایش بصورت مجازی ، شورای راهبردی همایش تصمیم گرفته است که کلیه مدارک و مستندات و سرتیفیکیت ها از طریق پست پیشتاز به آدرس نویسندگان مسئول ارسال شود و زمان برگزاری همایش نیز به آینده ای نزدیک  موکول خواهد شد که متعاقبا از طریق وبسایت همایش اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین وبسایت همایش کماکان پذیرای دریافت مقالات ارزشمند شما عزیزان خواهد بود.

پژوهشگران محترمی که مقالات خود را به دبیرخانه همایش ارسال کرده اند موارد زیر را به دقت مطالعه نمایند :

1- کلیه گواهی پذیرش مقالات بصورت فیزیکی بهمراه لوح فشره مجموعه مقالات منتخب همایش حداکثر تا تاریخ 12 مهرماه به آدرس نویسندگان مسئول ارسال خواهد شد. (در تاریخ های 7 و 10 مهرماه ، دو پارت از بسته های پستی ارسال شده و پس از ارسال همه گواهی های باقیمانده تا تاریخ 12مهرماه، کد رهگیری پستی 20 رقمی بصورت پی دی اف حداکثر تا 14 مهرماه بر روی وبسایت همایش قرار خواهد گرفت)

2- با توجه به اینکه برای نمایه سازی باید کلیه مقالات به دبیرخانه همایش واصل شده باشد، لذا ارسال کلیه مقالات پذیرفته شده به پایگاه سیویلیکا در تاریخ 16 مهرماه انجام خواهد شد و پس از آن بر روی این وبگاه قرار خواهد گرفت.

3- با توجه به تغییر تاریخ برگزاری، پژوهشگران محترمی که هزینه شرکت بصورت حضوری در همایش را پرداخت کرده اند، درصورت انصراف از شرکت بصورت حضوری در آینده می توانند درخواست خود را به همراه شماره کارت و یا شماره شبا از طریق فرم "تماس باما" یا تماس مستقیم با شماره 09354676004 به دبیرخانه همایش اعلام نمایند تا مابه تفاوت هزینه به حساب ایشان واریز شود.

4- از این پس تا 10 روز مانده به تاریخ جدید همایش (که متعاقبا از طریق وبسایت اعلام می شود)، دبیرخانه کنفرانس غیر فعال خواهد بود و پیگیری موارد و مشکلات و سوالات پژوهشگران گرامی تنها از طریق تماس تلفنی با شماره 09354676004 انجام خواهد گرفت. ساعات تماس با این شماره 8 صبح الی 13 بجز ایام تعطیل خواهد بود و به هیچ تماسی درساعات دیگر پاسخ داده نخواهد شد. همچنین درصورت رفع مشکلات اینترنت میتوانید از طریق واتس اپ این شماره نیز موارد خود را بصورت کتبی پیگیری نمائید.


پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما عزیزان سپاسگذاریم

با نهایت احترام
دبیرخانه دائمی چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت،حسابداری،بانکداری و اقتصاد ایران