پیام دبیر اجرائی درخصوص ارسال ایمیل به سیویلیکا جهت تسریع در روند نمایه سازی مقالات
1401/08/15

پژوهشگر گرامی
با سلام

احتراما با توجه به تماس برخی از پژوهشگران محترم مبنی بر اینکه چرا نمایه سازی مقالات در سیویلیکا به طول انجامیده، به اطلاع شما عزیزان می رسانیم، با توجه به تفاهمنامه فی مابین دبیرخانه دائمی همایش با سیویلیکا، می بایست با توجه به تاریخ و اولویت همایش در بین کلیه همایشهای در حال برگزاری، نمایه سازی مقالات نیز به همین ترتیب انجام پذیرد و تجربه ما ثابت کرده است که عوامل محترم سیویلیکا در این زمینه بسیار متعهد هستند. دیرکرد و یا سرعت نمایه سازی بستگی به کنفرانسهای جاری در حال برگزاری در کشور دارد که با توجه به تجربه چندین دوره قبلی برگزاری این همایش ، نمایه سازی بطور معمول بین 3 الی 20 روز به طول می انجامید اما گاها نمایه سازی برخی کنفرانس ها تا 2 ماه نیز به تاخیر افتاده است که این مساله صرفا به دلیل کثرت همایش ها در آن بازه زمانی بوده است. همچنین در متن تفاهم نامه سیویلیکا تعهدی مبنی بر نمایه سازی فوری به هیچ کنفرانسی ندارد و صرفا نمایه سازی با اولویت و به ترتیب انجام می پذیرد.

با همه این احوالات با توجه به اینکه ارسال مقالات در تاریخ 24 مهر صورت گرفته و با توجه به درخواست و تماس برخی از عزیزان، دبیرخانه کنفرانس طی نامه الکترونیکی به واحد همایشهای سیویلیکا درخواست تسریع در روند نمایه سازی را داشته است که امیدواریم طی روزهای آتی به درخواست ما ترتیب اثر داده شود و شاهد درج نام و مقالات ارزشمند شما عزیزان در این وبگاه معتبر باشیم.

پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما عزیزان سپاسگذاریم و به شما این اطمینان را می دهیم تا درج نهایی و نمایه سازی مقالات پیگیری های لازم را انجام خواهیم داد.

با نهایت احترام
دبیرخانه همایش